| miss13 a întrebat:

Buna!
Ce faceti cand sunteti indragostita de un coleg.
Si va ganditi doar la el!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi iau 'inima-n dinti' si ii spun ce simt.Sau,daca sunt prea timida si simt ca o sa ma 'pierd', ii dau de inteles ca-l plac.
Fa asta! E mai bine sa stii un lucru sigur. Daca te place, poate aveti o sansa. Daca nu te place, mergi mai departe si stii ce sa faci mai departe.
Daca vei tine totul in tine, te vei gandi tot mai mult la el si te va macina intr-una gandul ''oare ma place?''
Nu-ti recomand asta! Fii curajoasa si spune-i.

Nu e bine sa ascunzi asemenea sentimente!

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi incerc norocul spunandu-i ce simt pentru el

| 3dytza a răspuns:

Buna eu as incerca sa ma fac cat mai observat in fata lui glumeste cu el si fai glume si asa te apropi de el si apoi ii spui ce simti!

| Lesea01 a răspuns:

Daca chiar numai la el te ghindesti ar fi cazul sa-i spui de sentimentele tale fata de el

| Wolfs29 a răspuns:

Mdaa...prost lucru, in ce clasa esti?

| ღAngiießăă a răspuns:

îi spui că îl placi happy

| Enanita a răspuns:

Buna! happy

Pai in primul rand incerc sa nu ii zambesc, ca o proasta, tot timpul.hee hee Daca este un baiat de treaba, incerc sa aflu daca ma place si restul depinde de asta. Iar daca nu este genul de baiat, care mie imi place, pur si simplu incerc sa trec peste.

Pa-pa! :*

| MadRaven a răspuns:

Mama, am fost indragostita de 90% dintre colegi, apoi mi-a trecut si am ajuns la profesori laughing
Eu sunt genul ala mereu indragostit stii?
Niciodata nu mam confesat.
Sunt prea timkda si rosesc imediat.
Daca te tine, marturisesteti sentimentele.
Numai bine!

| Emena a răspuns:

Ii arat ca imi place

| miss13 explică:

Mersi tuturor!
acum suntem impreuna