| dragos15 a întrebat:

Ce faceti? Uitati:am un site gratuit facut pe webs.com.Siteul meu e cu filmulete de pe youtube.Am auzit ca poti face bani cu Google Adsense.Asa e?

2 răspunsuri:
| GeorgeRadu a răspuns:

Da asa e, dar nu se merita primesti 1 cent pe reclama sau cat.Nu se merita deloc si iti umple site de toate porcariile de reclame oh go on

| DeyCj a răspuns:

Salut. da aşa e poţi face ceva mărunţis din reclame dar ai grijă cu site-ul tău să nu încalce dreptul de autor; ştii cum se pedepseşte asta nu?
Ştii că este infracţiune?
happy