| Vögeln a întrebat:

Buna!
Ce faci?laughing(cel mai ciudat raspuns primeshte funditahee hee)

Răspuns Câştigător
| LigiMe99 a răspuns:

Ma gandesc la ce sa scriu si scriu tot ce-mi vine in cap si tot ce gandesc, deci asta este ceea ce gandesc, incluzand fiecare cuvant pe care l-am scris pana acum si il voi scrie in continuare... Inca nu mi-a venit nici o idee... Probabil ca o sa las doar aceasta propozitie fara noima. Nu-mi vin idei si deja m-am gandit prea mult la aceasta intrebare asa ca sigur las aceasta propozitie. punct.

18 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Ma uit dupa cai verzi pe peretii.
Inca n-am gasit nici unulbatting eyelashes

| LoveMe a răspuns:

Bine, tu?big grin

| Alyra a răspuns:

Baloane(nu vrei sa stii din ce) laughing
Aaaa, si ma gandesc ce super ar fi sa am un sac de box.
Tu?

| Alyra a răspuns:

Baloana(nu vrei sa stii din ce) laughing
Aaaa si ma gandesc ce super ar fi sa am un sac de box.
Tu?

| nonny50 a răspuns:

Fac pipi laughing

| partygirlcool a răspuns:

Saltare.LOL.

| Adriana_8922 a răspuns:

Ma gandesc la ce sa iti raspund thinking
Dar nu imi vine nimic in minte laughing
Revin alta data peace sign

| WeeD a răspuns:

Nu fac nimic.Cumpar totul dea`gata.

| LigiMe99 a răspuns:

@Bent Stiu ce ai scris! tongue Ai scris: "Activitatea sexuală umană este o formă de intimitate fizical natural. Acesta are ca scop să crească, dincolo de iubirea de sine, şi-a exprimat afecţiunea, şi / sau pentru distractie (cunoscute în acest context ca "satisfacerea dorintelor personale"). Dorinţa pentru sexul este unul din unitatea fundamentale în comportamentul uman. Fiecare specie de animale care reproduc sexual şi fiecare cultură umană are o varietate de comportamente utilizate pentru încântare, intimitate, şi activitatea sexuală." Ai scris in malaeziana. tongue Google Translate tongue

| SayYesForIceCream a răspuns:

Ma dau cu sania in congelator :X Vrei si tu?winking

| rZv995 a răspuns:

Da si mie imi plac plimbarile!

| alinutz33311 a răspuns:

Lafel ca tine

| colorfulcupcake a răspuns:

Zshalothey! P'hái *_*... Yhoóóó ...prinDDD Mush'téééé'. Fóón'dá?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kegiatan seks manusia merupakan sejenis bentuk keintiman fizical yang semula jadi. Ia bertujuan untuk membiak, menjangkaui cinta terhadap diri sendiri, menyatakan kasih sayang, dan/atau untuk keseronokan (dikenali dalam konteks ini sebagai "pemuasan nafsu diri"). Keinginan untuk bersetubuh merupakan salah satu dorongan asas dalam tingkah laku manusia. Setiap spesies haiwan yang membiak secara seks dan setiap kebudayaan manusia mempunyai berbagai-bagai tingkah laku yang digunakan untuk pemikatan, keintiman, serta kegiatan seks.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, raspund la intrebari pe TPU cu scopul de a ajuta oameni.

| Raton a răspuns:

Laba dc?

| Raton a răspuns:

Laba dc? mai fac si Sex on a beach Cu femeia de servici

| LovelyKiller a răspuns:

Fac pe mine laughing)