| ella_6166 a întrebat:

ce filme stiti in genul :titanic sau romeo si julieta? daca se poate sa imi dati si linkul unde il pot gasi :Xfunda

Răspuns Câştigător
| ramonia a răspuns:

Un film asemanator cu ce ai spus tu ( filmul meu preferat) este,, a walk to remember" cu mandy moore si shane west. E un film de dragoste trist dar frumos. cu final fericit ar fi,, another cynderela story".
Le poti downloada de pe filmeregale.ro
http://www.filmeregale.com/dragoste/a-walk-to-remember.html

2 răspunsuri:
| mIsUpRiEtEnUlLuILLorD a răspuns:

Muntele venus cu Alina Plugaru.

| Park1Suin a răspuns:

Poti sa incerci sa te uiti la serialul anime Romeo x Julieta.Este extrem de romantic, si te va emotiona la fel ca si Titanicul.winking