| PatrisuK a întrebat:

Buna!
Ce inseamna ca ai marfa buna?(asa a spus un baiat)

Răspuns Câştigător
| Korb a răspuns:

Daca nu era deja evident, inseamna..cum sa-ti zic frumos..dotari feminine laughing

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ești bună, scurt.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Este sexy, bună, vrea să te biiip. Ce-i aşa greu? Doar nu ai marfă cu adevărat, nu? E altă "marfă".

| Naяutσ a răspuns:

Trebuia sa-l plesnesti, ti-a zis intr-un mod mai smecheresc ca esti buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mai sanatos sa nu te atingi de acea "marfa buna". Cred ca e vorba de droguri. Chiar daca nu, tot ceva neindicat si ilegal este. Numai atunci se exprima ei asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e "peste", pestele duce femei la produs si asa mai departe. Eventual are droguri sau tigari. Sau poate vrea sa para mare smecher fata de lume cat si de anturajul lui.

| noname2021 a răspuns:

Depinde la ce se refera, poate se refera la o fata, ca e o marfa buna adica bunaciune, sau la alte chestii ilegale.

| illuminati122 a răspuns:

Poate insemna ca el crede ca esti buna sau are ceva droguri la el.