| AlessyaW a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca omori pe cineva?

Răspuns Câştigător
| Fillaide a răspuns:

CRIMA: dorinta de a te schimba, ura de sine, renuntare si sacrificiu, suferinta din iubire, despartirea de vechi si de atasamentele inutile si redescoperirea fiintei tale, nedreptate comisa, instabilitate emotionala, depresie si nemultumire, iti simti libertatea si independenta ingradita, simti ca nu esti lasat sa actionezi dupa bunul plac.

Daca vrei mai multe detalii, cauta pe google :interpretarea viselor.

1 răspuns: