| Gabrielabmg a întrebat:

ce inseamna daca visezi ca prietenul tau este diavol si ca vrea sa te >posede?: help please ca m-am saturat de vise de astea! sad
:*

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Poate inseamna mai multe lucruri:
1) ca prea te uiti la filme horror cu posedari, astfel ca esti impresionata sau speriata, si ajungi sa te si visezi cu asa ceva
2) visezi pentru ca recent au mai demult te-ai uitat la filme horror
3) Ai impresia ca iubitul tau vrea prea mult sa te controleze si sa iti anuleze propriile tale pareri
4) esti puternic impresionata de chestiile numite exorcizari, astfel incat grija ta pentru astfel de lucruri se oglindeste in visele tale, care sunt o inventie a creierului, cu lucrurile care ii sunt cel mai la indemana big grin

| cherrybomb a răspuns:

Cand te pui sa dormi am inchinate si u, mai spune o rugaiunewinking
'mai mergi la biserica, nu te mai uita la filme horror = numai visezi