| DiaNa357 a întrebat:

Bunahappy
Ce inseamna pentru voi cuvintele:Te Iubesc? Cel mai frumos raspuns primeshte Funda restul vothappy

Răspuns Câştigător
| GigllyMandy a răspuns:

Hey. Pt fiecare dintre noi cuvintele acestea au semnificatie diferita, multi dintre noi le aruncam si le folosim la orice ocazie, de aceeaa in timpurile noastre scade semnificativ importanta lor. Te iubesc ii spui unei persoane importante pentru tine, ii spui mamei tale pentru ca a fost alaturi de tine toata viata, ii spui buniciilor tai in timp ce le pui o floare pe mormant pentru ca nu ai realizat importanta lor cat timp erau in viata, dar cel mai important ii spui "te iubesc " persoanei cu care vrei sa-ti petreci toata viata. Te iubesc inseamna multe sentimente.te plac, te ador, mi-e dor de tine, imi place de tine, ma emotionezi si as putea continua vreo cateva ore. Important este sa nu o spui oricur, doar persoanelor care meritahappy

4 răspunsuri:
| WeLoveIceCream a răspuns:

Cand spui cuiva "te iubesc" ii arati ce simti cu adevarat, in adancul inimii tale despre el sau ea. iti exprimi sentimentul de dragoste adevarata prin ceva ce inseamna mai mult decat un cadou scump, un cuvant. atunci cand cineva simte ca este iubit, poate da si el dragostea pe care celalalt i-o ofera, inapoi. daca primesti un sincer "te iubesc" poti fi sigur ca esti o persoana speciala care niciodata nu va fi uitatahappy. Funda?batting eyelashes.Bye:X:*

| bianca_2103 a răspuns:

Te iubesc ...pentru unii suna ciudat dar pentru mine inseamna mult.aceste cuvinte iti vibreaza sufletul,te ranesc,te omoara,apoi te invie.iar acea inviere e un tot unitar,un complex, o multitudine de culori ale vietii, un amalgam de senzatii benefice.respiri un aer mai rece apoi te ridici al cer.esti doar tu si acel ghimpe de iubire care la fiecare minut arde in culoare si explodeaza in frumusete.e o parte din tine.pe care doar tu o stii
sper ca te-am ajutat:d

| BiancaByb a răspuns:

Nu poti defini iubirea. Iubirea se simte, si cand simti pur si simplu stii e ceva care vine din inima.Nu tare poti descrie ce si cum, pur si simplu simti acolo undeva in adancu tau ca iubesti.

| frumm10 a răspuns:

Inseamna ceva ff important. ceva mic dar totusi mare. ceva care poate exprima...muulte,ceva care poate schimba lucruile radical, ceva care nu spui de multe ori in viata, ceva care te schimba atunci cand iti este spus!:*