| gingerpassionfruit a întrebat:

ce intelegeti prin urmatorul citat " un barbat se poate indragosti de o femeie cand simte ca a gasit adversarul perfect"?
mersihappy

1 răspuns:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Nu sunt eu cine stie ce poet, dar o sa incerc laughing Eu cred ca citatul se refera la ceea ce doreste un barbat, la femeia pe care o cauta toata viata.Sti cum se spune,ca fiecare iepure are umbra lui. Barbatilor le place competitia,le place sa concureze, iar daca si-au gasit si un adversar pe masura, atunci sigur au pierdut laughing Asta pentru ca femeile pot controla barbatii in multe cazuri, chiar daca e din gluma.
Nu stiu, am zis si eu ce mi-a trecut prin cap laughing
SucceS!