| AdriixDoo a întrebat:

Ce mai faceti?
As vrea si eu niste sfaturi de la cei mai nedusi pe la biserica big grin
Adica... eu acum sunt in Spnia, si noile mele colege de clasa si prietenele lor ma enerveaza in fiecare zi mai mult straight face
As vrea sa stiu de la voi, cum sa fac sa fiu si eu "nesuferita" si sa nu mai trec de ele asa, sa le surprind cu cat de rea pot fi si eu, macar acum la final de curs(se termina pe 23 iunie).
Mereu au cate ceva de reprosat si se uita urat la mine. Am si eu destule prietene, dar nu inteleg, in Romania eram prietena cu majoritatea celor din scoala, iar aici...
Please ohappy Razbunarea?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Vanyum a răspuns:

Ignoranta e cea mai buna solutie zic eu, ce rost mai are razbunarea intr-o lume plina de violenta?

| AdriixDoo explică:

Am incercat, dar profita de asta, si mai rau fac.

| HD_9182 a răspuns:

NU sti ca razbunarea ii un joc in cerc? Nu ai auzit...
Iti garantez 100% ca daca faci la fel, dupa o sa se razbune cineva pe tine din nou si din nou, fara sfarsit. Asta doar daca te lasi tu.