| cockie_green a întrebat:

ce mai faceti? asa.sa trec la subiect...deci
Care sampon este mai bun? adica pe care ii intreb ba doce ba ellseve ba clear si nu stiu de care sa folosesc. o idee?
Asa si alta.ati folosit vreodata spray pentru descurcarea parului de la oriflame? e bun de ceva?

1 răspuns:
| adelaroman79 a răspuns:

Bunaaa si tiekiss
Eu sincer prefer Clear, am avut probleme serioase cu matreata, si doar cu acest sampon am reusit sa scap de elehappy.
Si da, am folosit spray, tin minte ca eram mai mica, era sticluta rosie, si avea miros de capsuni, dar tot de la oriflame era si cel putin atunci mi-a fost de mare ajutooor!happy
Puupici:*:*
Funda daca crezi ca te-am ajutat!happy