| Adicteddd a întrebat:

Buna ce meserie vretisa aveti pe viitor? si scuze de catedorie este cea mai populara

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai o sa am acea meserie. Sofer pe trailer, vin in Romania si imi scot permisele c, c+e + examenul de marfa (atestat) si apoi plec sa ma angajezwinking.

| Dean1996 a răspuns:

Psiholog sau Medicina.De ce?
Imi place foarte mult psihologia,mi se pare interesanta(asta ar fi din pasiune), din obligatie as face medicina pentru ca am ambi parinti medici si se castiga bine, dar si criminalistica imi place foarte mult.Cam 3 variante.
Oricum si criminalistica e bazata pe psihologie.

| Ciprian a răspuns:

Avocathappy

| lolly_3072 a răspuns:

Pai depinde si de ce profil alegi in liceu nup?smug
sincer n'am nici o idee dar o sa gsesc eu ceva care sa imbine utilul cu placutulsmug
si sa speram ca n'o sa trec prin faza cu bad bosslaughing
pup, lolysmug

| Sun life a răspuns:

Psiholog. imi place ft multtlove struck ma atrage. Poate ma defineste nu stiu. Daca mi se va schimba preferinta nu stiu ce meserie mi-as alege.happylove struck

| sceptic a răspuns:

Somer

| Dèzÿ_3997 a răspuns:

Sincer...eu as vrea sa fie ceva legat cu engleza happy
Asa chiiar asa imbina bunul cu placutul. oricum nu m'as supara daca as ajunge boss de Boss rolling on the floor)
just kidding

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frumos scrii. Esti superba!

| yong a răspuns:

Pai...eu as vrea stewardesa, e interesant si calatoresti mult si cunosti oameni noi...