| ooLaviii a întrebat:

Buna!kiss Ce nume sa imi pun pe facebook? Nu mai am nici o idee.Shy app: sunt fata :-P Deci HELP ME!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Remhq a răspuns:

Poti incerca diverse "porecle" care iti sunt date de prietenii mai apropiaţi.sau.incearca sa faci combinatie de litere.si poti obtine unele nume foarte tari!
De exemplu eu pe Facebook am gasit un prenume.(Remhq) prin amestecarea de initiale.
Tu poti face altfel.prin combiantie de litere.sau poti face ca mine.prin combinatie de initiale ale prieteneilor, rudelor, unor cuvinte care iti plac.etc.

Nu te-am ajutat prea mult, dar cel puţin am încercat! happy

1 răspuns:
| QriLee a răspuns:

Ileana Consanzeana,Audrey Sharon,Printesa(numele tau),Angel Girl, Kisss, Pinky Penda,♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥,♥дNoNiM♥°. Sper ca te-am ajutat.