| regina a întrebat:

Buna:* Ce obsesi aveti?big grin{eu am ceva cu incaltamintea albacryingiar pe vremea asta numai incaltaminte alba sa ai...happy}Dau funditabig grin:X

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Si eu am ceva cu papucii albilaughingin special pantofii cu tochee heedar cea mai mare ''obsesie'' sunt blugii, as inventa si pijamaua din material de blugilaughingsunt f.comozi,am dulapul plin, toate culorile

3 răspunsuri:
| Landied a răspuns:

Obsesiile mele sunt:Rolls Royce Phantom alb, ceasurile de mana mari, adidasii albi si ciobanestii germani, astea imi plac mie foarte multhappy

| Deni7 a răspuns:

Obsesia mea:orele fixe si ora 11:11hee hee
Mereu ma uit la ore fixe...de dimineata pana seara laughing
Se zice ca daca te uiti la 11:11 sa-ti pui o dorinta si se va indeplini.Eu ma uit in fiecare luni la 11:11hee hee

| dArKcHiLd1 a răspuns:

Eu am o obsesie cu. Michael Jackson! Sunt obsedată de Michael Jackson. Cred că Michael Jackson e viu! Vreau să-l readuc la viaţă pe Michael Jackson! Aaaaaaaaaa!