| mayadertyuiopa a întrebat:

ce parere aveti de connect-r?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cum canta dar canta mai bine inainte

| frostxtq a răspuns:

Nicio parere. O alta voce de plastic.

| Cloudyday a răspuns:

Nu prea ii ascult cantecele dar consider ca are o voce destul de buna si canta bine. Nu este un cantaret deosebit, dar este un om de treaba si modest. Poate nu este el cel mai bun artist de la noi, dar este un om de nota 10.

| aimspeşăl a răspuns:

Este un cantaret destul de bun, iar despre viata sa personala nu ne pasa atata timp cat in societate se comporta ok.

| Sociopat a răspuns:

Prea conectat pentru a fi perceput de urechile noastre de muritori.

| TiniS a răspuns:

Imi place (y)