| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Anna Lesko? Va plac melodiile ei? Dar despre Anda Adam si melodia ``Punani``?

3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Mie imi place mai mult de Anda Adam love struck

| Roxy a răspuns:

Amandoua sunt extrem de frumoase:angryparerea mea)
Pai Anna Lesko e rusoiaca si eu ador cam tot ce inseaman Rusiabig grin
Si Anda Adam e romanca si ador muzica ei si faptul ca nu intra in scandaluri.NU am vazut pana acum vreun scandal in care sa fie implicatahappy.
Melodia "punani" e fainabig grin
Ea a declarat intr-o emisiune ca nici ea nu stie ce e aia punanilaughing
Adica da libertatea spectatorului sa isi imagineze ce vrea el... punani poate fi fund, sani, maini, cap, corpbig grin
Poate fi ce vrei tulaughing
Ehh.in concluzie mie imi plac amadoua cam la felbig grin

| andri_5711 a răspuns:

Canta frumusel!