| Roxana12_9228 a întrebat:

Buna ce parere aveti despre baietii din zodia gemeni si fetele din zodia varsator :d? ceva compatibilitate?hee hee

4 răspunsuri:
| TheGeorgeGeo a răspuns:

DA...chiar foarte mare deoarece amandoua zodiile sunt de aer tongue cum mai este si balanta big grin...asa ca daca vrei sa t bagi p 1 in gemeni fa o :*

| dennis17 a răspuns:

Amandoi oameni
De a compara un baiat cu o fata dupa zodia lor este cea mai mare prostie. Mai intai trebuie sa vorbesti cu baiatul/fata aceea ca sa poti spune ceva despre ea. sa petreci mult timp cu ea ca sa ii vezi defectele/bunurile.

Deci e cea mai mare prostie ca urmare rasp meu este
. Amandoi sunt oameni.