| Roxana12_9228 a întrebat:

Buna ce parere aveti despre baietii din zodia gemeni?hee hee

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Sincer, mie puţin îmi pasă de zodie. Eu până nu îl văd pe tip şi nu ştiu ce fel de fire e, cum se comportă cu ceilalţi, ce'i place şi ce nu, nu'mi spun nicio părere pentru că ar putea fi greşită.
Succes!

| TeManancCuNutella a răspuns:

Hey!
Mmmm...Am stat cu un baiat din zodia gemeni, si nu am rezistat nici 2 luni laughing.
Deci, nu era romantic, era ff gelos ...Si nu mia cam placut. Dar fratele prietenei mele, este amuzant, cicalitor ...Fiecare are felul lui d a fi laughing.
Sper ca te.am ajutat
Bye kiss

| RamonaM a răspuns:

Pai as putea spune ca am fost destul de obsedata intr-un timp de zodii asa ca stiu cate ceva. Baietii din zodia gemeni sunt niste vesnici adolescenti. Sunt mereu in cautare de nou, de palpitant, mereu energici. Chiar si atunci cand stau jos trebuie sa mute un picior peste altul, sa-si incordeze mainile, sa le elibereze - nu au stare... Ii plac glumele, ii place sa incerce lucruri noi si sa se joace la propriu. Se spune ca barbatul gemeni este un tata extraordinar, dar doar odata ce copiii implinesc o varsta la care poate sa discute cu ei, sa le cumpere jocuri si chestii din astea - pur si simplu nu stie ce ar putea face cu un copil pana in acel punct.
Sper ca a ajutat. happy

| PsychSţev a răspuns:

Nu contează zodia.
Există persoane în aceeași zodie care sunt total diferite. happy

| Ppitzzi a răspuns:

Prietenul meu e zodie gemeni.ce iti pot spune e ca este o persoana ft dificila. Este genul care vrea sa dea impresia de nepasare. Atunci cand stai de vorba cu un baiat de zodie gemeni nu te plictisesti absolut de loc. Are ft multe ideei in toate domeniile. Este o persoana care in totdeauna vrea cv nou cv iesit din comun. Cu un baiat in zodie gemeni trebuie sa fii intelegatoare si sa il respecti ca sa fi respectata. eu ma inteleg ft bine cu prietenul meu care dupa cum ti-am mai zis e tot gemeni si eu sunt scorpion. Dupa horoscop nu suntem prea compatibili dar ne intelegem bine. Bafta :*:* daca mai ai nevoie de un sfat in legatura cu baietii in zodie gemeni contacteaza-ma printr-un msj. Te pot ajuta :*

| myhaella922 a răspuns:

Barbatul gemeni are 2 personalitati.se schimba de la o stare la lata f repedehappy sunt foarte secretosi, ba chiar iubesc in secret uneorihappy oricum...sunt adoratii mei din toate punctele de vedere.eu fiind balanta.se spune ca compatibilitatea dintre noi este una f bunahappy bineinteles ca nu in toate cazurile functioneaza astahappy te pup