| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre gelul anestezic pentru sprancene? Vreau sa ma pensez si as vrea sa il incerc!(Va rog sa NU lasati raspunsuri de genul poti si fara anestezic, bla bla)Vreau doar sa stiu ce parere aveti si daca isi face treaba!(dau funda celui care merita) happyMultumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De când ai pus prima dată întrebarea asta puteai să iei unul și să vezi dacă merge sau să te duci să întrebi la un salon de cosmetică...

| BiaAmi a răspuns:

Il comand de pe internet si chiar nu vreau sa dau banii degeaba pe el, LJUS!