| smartgirl a întrebat:

ce parere aveti despre "o prietena falsa" adica e inganfata, concurenta, fitoasa, rautacioasa si nu vreau sa mai continui... Mai ales ca se bucura de raul meu si e invidioasa pe mine vrea mereu sa fie in fata mea.Eu nu sunt deloc asa. Eu nu o pot numii prietena, ce parere aveti despre ea? eu una m-am saturat sa o suport zi de zi, ora de ora, minut de minut si secunda de secunda.

1 răspuns:
| Alleee18 a răspuns:

Prietene false vei gasi peste tot.La cat de rea e lumea de azi, si mai ales cum majoritatea sunt egoisti si, vorba ta, se bucura de raul altora, nu prea mai poti avea incredere in nimeni.Ar trebui sa ii spui in fata ce simti, sau daca nu indeparteaza'te de ea.