| anonim_4396 a întrebat:

Buna ce parere aveti despre un baiat de 19 ani care de ex a avut multe prietene si cu toate a stat numai o luna chiar si mai putin uneori? faza e ca baiatul nu e chiar prost deci invata bine insa as dori parerea voastra. p. s:este si dragut nu e urat deloc

1 răspuns:
| Whiskas a răspuns:

Tocmai. E dragut, profita si el de chestia asta. Poate este genul de persoana care se satura repede, ori daca intr-adevar il duce capul, si-a dat seama la fiecare fata cu care s-a intalnit ca nu se potrivesc, o fi pretentios. tongue Ori...nu ii plac relatiile prea lungi tongue