| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

ce părere poți avea de un băiat care spune " ai vrea tu sa ai un băiat ca și mine "... nu înțeles asta :/ de ce ar spune unul așa ceva? Ce părere îți poți face de un băiat? Vreau un sfat, nu am înțeles prea bine, cu acel băiat vb ca și un amic

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca, baiatul ala este cam prost, ori mult prea arogant, avand o parere prea buna despre el, spunadu-ti ca tu nu esti de nasul lui.

| Nemessys a răspuns:

Se crede mult prea special si se crede baitul dorit de orice fata. Sau care orice fata ar vrea sa fie cu el. Un baiat mult mai special decat restul baietilor. Cam asa vrea sa zica. E un fel de lauda.

| NAT0 a răspuns:

Aroganţă

| 6Anonim9 a răspuns:

De fapt, te place. Tu esti o ignoranta care nu-ti dai seama, iar el face pe arogantul. Incearca sa fie bad-boy. Voi fetele chiar n-aveti ochi? -_-