| Unique a întrebat:

Ce parerea aveti despre oamenii care tortureaza animalele? si ca semn de tristete uitati si o imagine sad storage0.dms.mpinteractiv.ro/ media/1/186/3932.

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Oameni fara inima. Oameni care sunt idioti si cruzi.
Eu le-as face acelasi tratament pe care il fac ei pe animale.
Si apoi i-as trimite in puscarie.

Ahh... ce mi-as dori sa pot face asta.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sunt nişte oameni cruzi, dar nici câinii nu sunt tocmai animale gingaşewinking.

| Silvia a răspuns:

Bine...ai dreptate ''că câinii'' sunt nişte animale deştepte şi prietenoase şi cum mai vrei tu... Dar faza cu ''aş renunţa la mama mea pentru un câine'' este cea mai mare prostie pe care am văzut-o, sper să nu te superi dar aşa ewinking.

| Unique explică:

Imi cer scuze dar fotografia nu merge! scuzati dar raspundeti intrebarii daca nu
multumesc frumos

| Unique explică:

Draga silvia, imi cer scuze dar habar nai ca cainii sunt cele mai destepte si cele mai frumoase creaturi de pe pamant, sunt ceva excelent sunt puri si simplu viata mea, ii iubesc si acest sentiment e mai puterinic decat la un om, mai bine as renunta la mama mea pentru un caine si la cel mai bun prieten stii de ce? pentru ca omul ma tradeaza dar un caine e credincios pana isi da sufletul.

| gabriela_8989 a răspuns:

Nu au inima cum poti sa torturezi un animal...