| marianaustroi a întrebat:

ce poate face o persoana dacă îți stie emailul de la iCloud, poate face ceva?

PS: crush-ul mi-a cerut-o, va rog, fără glume de prost gust.

1 răspuns:
| Xdreaper21 a răspuns:

Hai ma stiu ca fetele devin cam proaste cand vorbesc cu crashu chiar daca nu vor dar cum dracu sa dai emailu cuiva?
Cu doar cateva clickuri poate sa iti afle parola si sa iti acceseze toate conturile cu acceasi parola ca emailu si poate sa instaleze virusi sau sa trimita virusi doar dand click sa vezi ce ti-a trimis