| UrsuletulPufos a întrebat:

Ce pot face la o petrecere acasa?

3 răspunsuri:
| Karlitta a răspuns:

Pai depinde cati ani ai.Dar din moment ce ai pus intrebarea asta n-ai mai mult de 12. Te joci leapsa.

| FuckYoUmEn a răspuns:

Asigurate ca ai cati mai multi invitati, ca distractia sa fie cat mai mare. Sa ai in permanenta sucuri acidulate si multe pungi de cipsuri. Bagati un film horror si asta e. Simplu distractiv. SUCCES. Astept comentariu despre cum a decurs petrecerea big grin

| MaidenGirl a răspuns:

Depinde. tu o faci?
Daca tu o faci la tine acasa, poti face multe lucruri la un party. Servesti invitatii cu aperitive, inghetata la desert...thinking Ascultati muzica, vedeti un film horror sau de comedie, jucati jocuri, povestiti intamplari, faceti parada modei laughing. Foloseste-ti imaginatia. smug