| Roxidd19 a întrebat:

ce pot face pentru a-mi creste repede sanii? ceva...(fara medicamente)... Si pentru slabit ceva stiti?

5 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

La sanii nu ai ce sa ii faci sa iti creasca! La unele persoane - fete se dezvolta mai greu pana la 20 de ani iti tot pot creste... De exemplu iti pot creste brusc depinde de constructie deci ai rabdare nu te mai stresa! Cat despre slabit fa si tu un sport. Daca se poate sa il practici in fiecare zi! De exemplu du-te la sala de fitness sau la euro -bik! Cautati ceva care sa-ti placa :*

| Genuitoarea a răspuns:

Iubitha.Tinctura de marar este foarte buna dar. ar fi cel mai bine masajul. maseaza'i in fiecare zii si iti vor creste repede. Aa. si app. nu purta sutiene poarta cam cateva luni( cat mai mult ) bustiere. si masaj cam 5-10 min seara si o sa vezi. :* te pup sqmpo.

| effect a răspuns:

Pentru slabit este normal sa faci foarte mult sport,incepand de la exercitii fizice la alergat, la aparate si tot asa, orice este bine venit.Si nu stiu daca poti face ceva sa ti creasca sanii doar ai rabdare :-)

| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna! happy. Pai : SANII-chiar daca ai sanii mici asta nu conteaza (cine te place te place asa cum esti, deci nu te simti complexata). Sanii se dezvolta pana la varsta de 20-25 de ani asa ca stai Linistita! -insa e bine sa faci niste exercitii pentru bust sau un sport(te va ajuta foarte mult) -le gasesti pe internet. SLABIT-incearca sa faci si tu un sport. Incearca sa mananci alimente sanatoase(legume, fructe, lactate slabe, carne fiarta de pui), incearca sa mananci la ore regulate, sa bei 2l(litri) de apa in fiecare zi, sa nu mananci dupa ora 6 seara si chiar daca nu esti prietena cu sportul macar mergi prin parc grabind pasul(si mersul e un sport!). iti doresc BAFTA! Te pup kiss! FUNDITA? happy

| Slayzor a răspuns:

Bea mult lapte dimineata si mananca pui cat mai mult mai ales PIEPT de pui
si daca nu prea faci sport fa vreo 3 flotari dimineata cam o saptamana ca sa ti se formeze putin pectoralii si se maresc si sanii putin
si alearga si fa chestii din astea atletice si ca sa slabesti si te ajuta si la sani