| Elena1994 a întrebat:

Ce primesti daca faci comanda de 100 de lei la Avon? Fundaaaa! Raspunsul cat mai urgent, va roog!happy

Răspuns Câştigător
| candygirl a răspuns:

Daca esti reprezentant, ai nevoie de o comanda de cel putin 110 lei pentru a primi un discount de 15%. si daca comanzi de 220 de lei, campania asta primesti o geanta. si daca e prima campanie in care pui comanda, la o comanda de 130 de lei primesti un cadou( nu stiu ce e pentru ca se tot schimba). succes!