| Alynn_Alynush_1997 a întrebat:

Buna,ce reprezinta site-ul skype? si ce pot face pe el?happyFUNDA

Răspuns Câştigător
| Kosminutza12 a răspuns:

Skyoe-ul este ca un fel de Yahoo Messenger, doar ca te poti auzi mai bine si te poti vedea mai bine folosind camera web si microfonul! Sper ca te-am ajutat!winking

3 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Skype e ca un fel de mess... pe amânouă poţi vorbii pe chat, poţi vorbii cu microfonul sau poţi da web... numai că designul Skype-ului e mai drăguţ. tongue

| Hieer a răspuns:

Pai pe el vorbesti...cu voicecall, videocall...este in genu' mess'ului.

| MykyTha a răspuns:

Un fel de Yahoo Messenger.