| Cσσкiє a întrebat:

Bună. Ce să fac dacă o prietenă care se crede urâtă ( pentru că nu este dezvoltată ) şi crede că nimeni nu o s`o placă dacă nu este aşa? Merci! happy

5 răspunsuri:
| PurpleLadybug a răspuns:

Ii dai o palma, nu prea tare, dar sa simta, si o contrazici pe un ton hotarat si'i dai cateva argumente.
take carepeace sign

| myha a răspuns:

Pai se pare ca prietena ta pare realista [ daca este]. Si eu ma consider la fel. Nu incerca sa o amagesti dar nu ii spune nici adevarul in fata. Doar spune-i." ma rog.chatterbox"
:d

| octavianpas a răspuns:

Se va dezvolta. Poate are sufletul frumos si asta este cel mai important.

| Ruxiire a răspuns:

Nici eu nu sunt dezvoltata pentru varsta mea( I mean HELLO) sunt a doua cea mai mica si nu ma intereseaza parerea altora:-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ca nu stie definitia cuvantului frumusete, si se asteapta sa-i inteleaga semnificatia? Un om poate fi frumos fizic, dar daca are sufletul scrancen, degeaba!