| me237 a întrebat:

ce sa fac sa-mi conving parintii sa ma lase o zi acasa sa nu merg la scoala. Azi deja nu m-am dus ca m-am prefacut ca-mi merge burta dar maine nu v-a mai functiona. ce sa fac? chiar am nevoie sa raman acasa doar inca o zi.este o chestie personala dar in orice caz...

Răspuns Câştigător
| Giulia97Anna a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine este sa te prefaci bolnav(a), decat sa-i minti ca nu faceti ore oricum vor afla mai devreme sa-u mai tarziu de la colegi sau profesori

3 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Stii daca doresti imi poti spune ce problema ai in particular poate te pot ajuta, bineinteles daca doresti

| vldut a răspuns:

Spunele ca maine nu faceti ore.Sau ca v a spus diriginta sa nu veniti maine la scoala. Poti sa le spui ca te doare capu tusesti pic dupa le zici ca te doare in gat.Merge sa le spui k maine ai excursie la scoala adica stati de geaba nu faceti ore si nu se pun abs(cine vrea se duce si cine nu vrea nu se duce cand faceti excursii la scoala.

| krisflo a răspuns:

O problema dificila...dar nu si pentru minelaughing
deci... zile ca azi nu ai scoala cai ziua in care profii au sedinte pe scoala sau ca 2 profi is bolnavi EX: profa de romana ii racita la fel si profu de mate...te descurci uhwinking
INSA NU E BINE CEEA CE FACI...UH VEI AVE DE SUFERIT:ooo
NPCwinkingPAPA