| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa ii cumpar tatalui meu de Craciun?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva de imbracat ar fi cel mai adecvatwinking!

| KidGirl99 a răspuns:

O camasa, o pereche de pantaloni, un parfum, o caciula, lenjerie intima. Orice, gandeste-te ca tatal tau apreciaza orice gest din partea ta, indiferent daca e mic sau mare tongue

| muaaahaaadl a răspuns:

De ziua lui i-am cumparat un parfum de la STR8 albastru iar tatal meu a fost foarte incantat nu a fost foarte scump si isi merita bani.Iar daca tatal tau este un om de birou care munceste mult ii poti darui si o cravata sau o camasa frumoasa.Un sfat bun ar fi sa te sfatuiesti si cu mama ta si sa o intrepi pe ea ce i-ar placea mai mult tatalui tau

| Kozbinski a răspuns:

Lucrurile pe care ai poti lua unui tata depind de caracterul lui spre exemplu o undita o camera video un cutit de vanatoare o pipa o masina, sau chiar o femeie sau sau un AK 47.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva ce sti ca i-ar placea mult. Daca nu sti vezi ce-l pasioneaza.
Succes!

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Poti sa faci ceva facut de tine.sau un pulovar, fular, manusi, ceva pantofi etc si ceva dulce.Pa,pa

| AlleAlllexandra a răspuns:

Cauta in mall,la magazine de bauturi. Trebuie sa gasesti o sticla de ceva (de-o bautura,tuica,lichior,vin.) pe care sa scrie " Pentru cel mai bun tata", sau du-te undeva, cumpara-i o bluza simpla, si scrie pe ea " Te iubesc, tati!".
Funda?

| positivity a răspuns:

O cravată colorată.