| ForeignO a întrebat:

Buna happy

Ce se intampla daca ai leucemie si nu mai raspunzila tratament? Mori? Daca da in cat timpthinking

6 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Paai, de obicei din leucemie se moare thinking
In jur de 5 ani am auzit ca poti trai dupa ce se depisteaza boala. Probabil da, daca nu raspunzi la tratament mori.
Sper ca nu tu esti cea bolnava sad

| AndreeaSiAndra a răspuns:

O prietena de-a mea a avut atunci cand avea 10 ani dar s-a vindecat dar in fiecare luna parca facea cateva injectii unii pot muri dar daca ai un doctor bun nu

| ForeignO explică:

Nu Grimalkin, nu sunt si ii multumes lui dumnezeu pentru astawinking

| ForeignO explică:

Da, Roscavitza, asa este. dar nu am inteles un lucru. Cei 2 s-au casatorit pr la jumatatea primaverii (Pentru ca Cometa ...nu stiu cum aparea la inceputul primaverii) dar el a zzis ca au avut o vara minunata deci, ea a trait cam 3 ani dupa ce nu a mai raspuns la tratamentthinking Nu?

| actrita a răspuns:

Depinde de stadiu in care este boala, o fata de la mine a facut tratament in italia si i-a treqt, cared ca a fost depistata la timp dar iarasi un baiat de la mine a murit, a fost prea tarziu depistata, oriqm depinde si de medici, daca le bagi bani in buzunare te trateaza daca nu te lasa sa mori cu zile,, asta este tara noastra fratilor

| mary_5801 a răspuns:

Soacra mea a avut leucemie si ii dadusera doar 3 luni de viata. dar cu un doctor bun si ajutorul lui d-zeu s-a vindecat.au trecut de atunci 4 ani iar ea este foarte bine acum. oricum ideea e ca daca ai un medic bun si mai esti si credincioasa poti trece peste.