| d3utzsa a întrebat:

Buna!
Ce se intampla daca am spart o oglinda?laughing

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Ehh, ai de adunat cioburile, ai grija numai sa nu te intepi.
Superstitia aia cu 7 ani ce ghinion parca, e o prostie, sau ma rog, nu stiu ce sa zic, eu nu cred. Eu am o vorba: cine nu crede, nu e afectat cu nimic, deci in concluzie singul lucru prost care se poate intampla este sa te intepi cand aduni cioburilewinking

9 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Nu se intampla nimic, pur si simplu se imprastie toata oglinda sparta si atat. Exista si o superstitie ca ai avea si 7 ani de ghinion, dar asta nu trebuie sa o iei chiar in serios. Daca esti atenta la necazuri, nu vei pati nimic.

| Demise a răspuns:

Vine Samara Morgan şi te pedepseşte laughing

| Xtadelo a răspuns:

Nu se intampla nimic.

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Ba da se intampla, ai 10 ani ghinion la fiecare oglinda spartalaughing

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Parca erau 8...

| d3javw a răspuns:

Nimicstraight faceeu am spart o gramada

| Cat a răspuns:

Te alegi cu niste cioburi de adunat.
La nivelul superstitiilor, cica te-ar paste niste ani de ghinion, dar poti sa ignori cu usurinta aceasta idee care nu are niciun fundament.

| AllyAlly2a a răspuns:

Deci o sa ai ceva de adunat. Chiar multlaughing. Dar in rest sunt doar niste superstitii.happy

| buttercoree a răspuns:

Nothing happy
...cumperi alta...
sau privesti in alta happy...