| Iridinvest a întrebat:

Ce sporturi se recomanda pentru cresterea in inaltime? Ma gandesc la modelling, si singura problema ar fi statura! Help-fundita! :*

Răspuns Câştigător
| Hardsky1 a răspuns:

Poti incerca inot, handbal sau basket

6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Baschet,inot,tenis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! De obicei baschet-ul

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Incearca sa faci exerciti pentru resterea oaselor..baschetul ar fi bun sau inotul.

| Iridinvest explică:

Am auzit ca inotul mareste oasele spatelui si nu ar fi asa de indicat. desi mi-ar place mai mult decat baschetul! sad

| Ola43 a răspuns:

Handbal

| DanPetru a răspuns:

Buna, irix :*. Ce bine ca fetele in ziua de azi chiar fac modelling si nu fac toate ca Monica Gabor. Iti recomand dans sportiv. Am facut si eu putin si m-a ajutat. ^^ funda? big grin