| Katespunemadroghezcuorbit a întrebat:

Ce stil am? Daca imi place muzica hip-hop romanesc(Parazitii, Nane), imi plac skaterii, imi place stilul acesta.Si uneori ma si imbrac asa. Dar imi plac si lucrurile de "dorobanti", lucruri "pitiponcesti"cum ar venirolling on the floor Imi place si muzica house, minimal.Deci va rog ce stil am? Primul raspuns corect fundita.

3 răspunsuri:
| legallyblonde a răspuns:

Esti la varsta la care gusturile nu iti sunt foarte bine definite, toti trecem prin asta. Si nu trebuie sa iti propui sa ai un stil anume - combine toate aceste stiluri si fii orginala, cu timpul gusturile ti se vor schimba si iti vei da tu singura seama ce anume ti se potriveste mai bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neinteles.Esti la fel ca mine.