| VanillaBloodWolf a întrebat:

Ce stiti de I-pod Touch de la Apple?

Răspuns Câştigător
| missalwaysinlove12 a răspuns:

Intra pe site ca sa afli niste info. http://translate.google.ro/....../translate
si o colega are ipod touch si ii place foarte mult si pot sa-ti spun ca seamana perfect cu un iphone in afara ca nu poti suna si trimite mesaje, este exact ca un iphone... are camera, memorie destul de mare si internet :d dar dupa parerea mea daca vrei sa-ti iei unul faci o afacere buna :D sper ca te-am ajutat cu ceva info.