| SheCanFlyy a întrebat:

Ce stiti despre cantaretii vostri preferati? Funda cel mai frumos raspuns

2 răspunsuri:
| sebilica a răspuns:

Am gasit un site despre iphone apps si vreau sa stiu daca cineva a folosit acest site: http://www.bestappiphone.com

| Adnana_1479 a răspuns:

Mie imi place Dan Balanhappy. Sa nascut pe data de 6 februarie 1979 in Chisinau.Numele lui complet este Dan Mihai Balan. A facut parte din formatia O-Zone si au avut si un hit"Dragostea din tei". Cam asta este imi plac toate melodiile lui.Pa!:*