| cicika a întrebat:

ce surprize faceti celor iubiti de Valentine's Day? sau macar ce daruiti sau ce idee de surprize aveti?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Eu am lucrat cateva zile la o lebada origami 3d, asemanatoare cu aceasta: http://4.bp.blogspot.com/......lebada.JPG
Am folosit alb, albastru pentru margini si rosu pentru o inimioara in centru.
Oricum, eu nu ma intalnesc cu iubitul de Valentine's, dar cred ca in orice zi acesta supriza este binevenita.

3 răspunsuri:
| DanielGuitar a răspuns:

Papucii laughing

| Azµre a răspuns:

Păi nimic special, eu știu că o să primesc un parfum happy Prietena va primi o cină romantică cu siguranță!

| VadTot a răspuns:

Ziua indragostitilor ma refer indragostiilor cu adevarat! Este in fiecare zi! In fiecare zi daruiesti persoanei iubite ceva frumos si cu mult drag! Aceasta zi de 14 este o zi mai degraba fabricate de comercianti pentru un castig in plus nici decum ceva asa de care sa te bucuri cu adevarat!
Asa ca nu ti inteleg intrebarea!