| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna ce tara are steagul asta Le pun in ordine da Galben Albastru Galben a da si cum se numeste melodia aia cand Cleo si Luiz s-au despartit? Atunci cand a aparut Charlote nu stiu daca am scris bine se pronunta sarlot

Răspuns Câştigător
| Genius8 a răspuns:

Buna nu stiu treaba cu steagul dar melodia se numeste kate alexa another now. daca imi dai fundita iti dau id-ul meu si iti dau melodia. pup dulcik

2 răspunsuri:
| Genius8 a răspuns:

Dupa cum am promis delia_deliutza98

| Yuliana a răspuns:

Http://www.euroticket.ro/utile/drapele_nationale.php?

Sper ca te-am ajutat :). Drapelul l'am cautat... dar cred ca poti sa'l cauti singura pe site:)

Melodia? O canta Kate Alexa - Another Now http://www.youtube.com/watch?v=GHdJF0OyXTc:)