| x3Clover a întrebat:

Buna!
ce telefone mobile merg bine pe internet pe facebook pe mess si altele?
unpik mai ieftine

2 răspunsuri:
| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns:

Samsung Corbywinking Nokia C3... de astea stiu pentru ca le am eu.

| jomolino a răspuns:

Cel mai bun ar fi Nokia C3.Are tastele ca la calculator(poti scrie mesaje si pe mess repede). Poti sa te conectezi la internet unde ai semnal Wlan (gratuit fara sa platesti nimic).Are ecran mare,poti intra pe mess,facebook, google, youtube s.a.
Poti sa te uiti la el aici http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-nokia-c3-9410866.
Preturile variaza, dar il poti afla in unele magazine in jur de 400 RON.
Daca afli undeva mai scumpe, cauta la alte magazine si sigur afli mai ieftine si de calitate.(eu l-am luat dintr-un magazin Vodafone cu 390 RON).
Sper ca te-a ajutat parerea mea:)