| Ally4ily a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa ma palca persoana pe care o plac? Si cum pot afla daca ma place? Adica el se uita mereu la mine dar am inteles ca lui ii place de o alta fata de la el din clasa sad

Răspuns Câştigător
| Lorennna a răspuns:

Eu as spune sa iti faci curaj si sa-i spui k il place, k nu are rost sa tii in tine, iar daca el te place iti va spune :*

2 răspunsuri:
| Ally4ily explică:

Lorennna mersi mult pentru sfaturi

| garbito a răspuns:

Eu iti recomand sa ii spui ca il placi! Eu nu am avut curaj cu o fata pe care o plac inca din vara si de abia acum maxim 2-3 saptamani i-am zis dar e prea tarziu! Si am aflat ca si ei ii placea mult de mine! Deci fa-ti curaj si spune-i!:*