| elena7 a întrebat:

ce vor baieti de la o ft intr'o relatie? funda!

Răspuns Câştigător
| Arianaaa33 a răspuns:

Mentionez ca nu toti sunt la fel!happy poate ca unii sunt diferiti, iar noi cautam "nod in papura" pentru a fi cum gandi noi.si poate ca da.pe majoritatea baietilor ii auzi "Au, da ce buna e asta"! dar nu toti vor acelasi lucru. oricum, ai grija:*

3 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Din pacate, foarte moooolt sex

| ana_9938 a răspuns:

Sincer cei mai multi vor SEX sad.Dar nu toti.Ei vor sa simta ca ii iubesti cu adevarat, vor atentie, vor alintati...

| AlPacino a răspuns:

Sinceritate,Afectiune,Dragoste,Sa o duca capulhappy(Cine stie Cunoastehappy )