| citygirl001 a întrebat:

Buna ce ziceti am talent la desen sau nu? http://desenez.net/index.php?action=profil&user=maddy%20 si%20atat

Răspuns Câştigător
| Dheutsik a răspuns:

Buna! In primul rand felicitari! Desenezi suuuperb! Cel mai mult mi-a placut pisicuta si desenul cu Andrei si Ioana happy :X. Tine-o tot asa! Fundita? puppy dog eyes

11 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

Da ai talent happy nu ca nu ai sti dar hai sa te laud si eu laughing oricum mai exerseaza mereu se poate mai bine. Succes

| Vans a răspuns:

Nu există talent la desen. Există doar muncă şi amibiţie. Dacă munceşti o să desenezi din ce în ce mai bine.

| Carmen100 a răspuns:

Desenezi foarte frumos. Felicitari! Mai ai insa de lucrat la expresia fetei. In rest sunt supeeerbe! Acela cu pisica e foarte frumos. Stiu ca e foarte greu sa faci fiecare sir de blana. Tine'o tot asa!happy

| uglyCORPSEbride a răspuns:

Sincer? Mneah...

| uglyCORPSEbride a răspuns:

Chiar nu iti dai seama cand cineva te minte sau iti place sa fi pupata in fund?

| citygirl001 explică (pentru uglyCORPSEbride):

Esti suparat ca nu ti-am dat funda sau ce?

| uglyCORPSEbride a răspuns (pentru citygirl001):

Nu, nu e legat de asta. Nu-ti dai seama ca majoritatea celor care ti-au raspuns nu au fost sinceri? Ti-au spus ca desenezi incredibil de bine doar ca sa primeasca funda.

| Melany8 a răspuns:

Pentru tine să disenezi e normal dar să te duci ca pictor nu o să te primească
nu desenezi exelent

| NikoMiha a răspuns:

Esti foarte talentata..mult succes in continuare

| mimostyle a răspuns:

Esti foarte talenta... pisica a fost excelenta, mi-a placut foarte mult.

| ayopotter a răspuns:

Wow, ce bine desenezi, eu nu ma pricep deloc crying mi-ar placea sa imi faci o caricatura big grin