| AlexandruExTreMe a întrebat:

Ce ziceti de viata asta pe care mi-o doresc.
Sa devin sofer pe tir si totusi sa mai am ceva timp pentru niste gaming? Se poate?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca vei avea bani sa faci subcategoriile necesare si sa poti pleca in strainatate ca sofer pe autotren/camion e bine, timp va fi si de consola tocmai eu asa fac cand am timp liber bag la PS4 cand mi-l iau in noiembrie si in rest conduc un trailer cu marfuri inflamabile. Chiar daca fac distante scurte nu e deloc monotona soferia e placuta, noaptea mai misto cand sant singur pe autostrada.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasa ce vezi tu cand ai sa muncesti... dupa o zi de munca cu griji, cu rate nu iti mai arde de jocuri toata ziua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi iei o tabletă mereu cu tine şi ai timp şi pentru ceva gaming când iei o pauză de la şofat.

| WiNNgS a răspuns:

In tarile straine cum ar fi Australia unde autotrenurile(un fel de tiruri foarte mari)se castiga bine deoarece mergi 10-8 ore sau 12 depinde de nervi de sef si de circumstante cu un laptop si wi-fi te poti juca.Si la noi cred ca se castiga dar nu atat de bine si nu se face la proportii asa mari.