| Maya_8602 a întrebat:

cei care au vazut intrebarea anterioara stiu despre ce este vorba, tocmai ce am spus ca iar avea toane si nu ma baga in seama, m-a bagat in seama vineri sau sambata.eu nu stiu daca fac bine dar eu sunt genul de fata care asteapta sa fie bagata in seama pe mess sau oriunde.credeti ca daca eu nu il voi baga in seama peste ceva timp nu mai vrea sa vb cu mine sau numai ma va baga in seama?
Fundita si voturi:*

1 răspuns:
| Gasy a răspuns:

Sigur o sa mai vorbeasca cu tine dar reactioneaza si tu nu fi timida