| Aiureeaaa a întrebat:

Buna
cei care jucati barn buddy imi ziceti si mie cum pot sa fur daca vecinii au caini
daca vreti sa imi spuneti daca nu nu mai ziceti ca stiti si nu vreti ca m-a vazut la cineva asa
mersi :*
fundita:*

4 răspunsuri:
| Iony_5207 a răspuns:

Nu poti sa furi de la vecinii care au caini! Poti doar sa le pui gandaci si buruieni pe loturile cu plante!

| Aiureeaaa explică:

Ba se poate stiu sigur de la cineva dar nu stiu cum

| Aiureeaaa explică:

Nu inteleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba se poate stiu eu cum dar trebuie sa ai ceva banuti... cel putin 10 mii si pui planta pe care vrei sa o furi in locul unde iti vine butonul ok de la fereastra care iti spune ca ti-a uat bani pentru ca ai furat si apesi pe planta si pe ok de foarte multe ori si dupa aceea dai restart la ferma si ai banii inapoi si plnata furata in camara... funda``?