| michyy a întrebat:

buna!(cei care urmaqriti celalta fata a analiei)care e treba cu ana si mariana? sunt la fel? dc? si cu cine ramane daniel?

Răspuns Câştigător
| SeNyS a răspuns:

Analia de acum este de fapt Mariana, si ea crede asta pentru ca nu-si aduce aminte, doctorul a facut o confuzie cand a facut operatiile.La sfarsit Analia(Mariana)isi va pastra chipul de dupa operatie, si va ramane cu Daniel, iar Analia, agenta aia, isi va schimba infatisarea in cea a Marianei inainte de accident, si isi va face si ea un iubit...km asa e povestea. un sfarsit cam aiurea zic eu

5 răspunsuri:
| asya a răspuns:

Analia cea de acum este de fapt Mariana! Doctorul a luat trupul ars al Marianei și geanta Analiei(unde a văzut poza cu chipul Analiei), iar din cauza faptului că nu-și mai amintește nimic Mariana va crede în continuare că e Analia, însă pe parcursul îi va reveni memoria și cu totii vor stii că de fapt e Mariana! Probabil va ramane cu Daniel.Asta o sa vedem:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne.deci e aiurea filmu pe bune.straight face. cel mai bine era daca ramanea ana cu daniel.*** de film.la inceput parea ft fain. dar nu e! uitati`va e youtube la final. e aiurea de tot! anw sper sa nu fie asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SENYS ADEVarata Analia este moarta, nu atr cum sa ia infatisarea Marianei, intr-adevar Daniel va ramane cu Analia(Mariana)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci michyy... mariana are un accident din care iese carbonizata. aceasta era in masina cu analia. este gasit trupul marianei si geanta analiei in care e o poza cu ana si corpul marianei este reconstruit dupa poza aia. deci ana de acum este mariana. intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt identice, pentru ca doctorul Armando Rivera i-a pus Marianei chipul Analiei. Daniel ramane totusi cu Mariana, care are chipul Analiei.