| SunshineLove a întrebat:

Cele/cei care stiti lantisoarele de la avon (din c2) cu Wish, Love si Luck, (pag 138) care e mai dragut? as alege intre wish si love, pentru ca imi place mai mult "wish" dar nu imi prea place modelul- doar o steluta si o inimioara mai putin draguta. modelul de la "love" imi place mai mult insa... nu stiu. ce sa fac? thinking nu mi-l cumpar mie, ci surorii mele, daca o intreb ceva, probabil o sa se prinda ca ei vreau sa i-l cumpar. ce ma sfatuiti? happy

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Sincer eu il prefer pe acela cu love big grin e mult mai dragut

| CrazyGirl18 a răspuns:

Wishwinking