| Puckauca a întrebat:

Ceva idei pentru cadourile de Craciun pentru iubit? Sunt in pana de idei. va rog ajutati-ma! Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

O rama cu o poza cu voi doi sau ceva acum in sezonul asta, un pulover gros, fular, manusi, sau o felicitare, un papitoi, d-astea. Bafta si Craciun fericit!

| Puckauca explică (pentru Florenta16):

Craciun fericit si tie si toate cele bune! Multumesc :*

4 răspunsuri:
| rosalinda985 a răspuns:

Un parfum sau o poza cu tine si el iar daca ai talent ii poti face un auto-portet. Fundaa? :*

| picard20 a răspuns:

Buna seara! Depinde de personaliatea sa. As spune, incercati cu produse din ciocolata, si un buchet de trandafiri, pe cat posibil roz. Il veti suferi, cu siguranta!