| Maryuka a întrebat:

Buna,ceva sfaturi despre vocea mea, este buna >? Am ureche muzicala? La ce ar trebui sa lucrez? Va rog ajutati-ma! FUNDOI.
http://www.youtube.com/watch?v=ro-Ve1mk2Y4
P.S > AM 11 ANI.

5 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Cânți al dracului de fals și ai voce de veveriță schizofrenică (pe scurt, enervantă pentru urechile mele).

| Maryuka explică (pentru Polaris):

Mersi happy Esti foarte dragut.a. Ai dreptate...

| MalinaH a răspuns:

WTF!?!? imi sangereaza urechile!

| 340kll a răspuns:

Daca u canti in acel clip. este un bun inceput dar mai ai mult de munca oricum eu cred ca daca muncesti o sa ai o voce superba

| Maryuka explică (pentru 340kll):

Multi mi-au spus-o, o sa incerc sa vad unde pot ajunge cu ea.